אבן החושן היא מינרל שמטרתה לרפא והיא מביאה ריפוי רגשי, אנרגטי ו/או רוחני לפי תכונותיה. במידה ויש מחלה, היא מהווה תמיכה לטיפול הרפואי, אך לא מחליפה אותו. האבנים האלו נמצאות במחצבים אשר קיימים בכל העולם. הצבע שלהן והמאפיינים הכימיים שלהן שונים בהתאם להרכב האדמה ושינויי טמפרטורות שעוברים על האבן.

איך הן עובדות?

כל דבר שקיים על פני כדור הארץ רוטט, יש לו אורך גל מסוים, כגון הקול, האור או הצבע. בניגוד למה שאנחנו יכולים לחשוב כשמסתכלים על ה"חפץ" הדומם הזה, האבן כן חיה, מרגישה וזוכרת. כמונו, אולי עברה חוויות טראומטיות, כבר כשהוציאו אותה מהקרקע על ידי פיצוץ. אולי היא הייתה בידיים של אנשים שסבלו (במדינות עולם שלישי, היכן שלא מתייחסים לעובדים ולתנאי עבודה שלהם, לא בכמות העבודה ולא במשכורתם). כל הטראומות האלה נשמרות בזיכרון של האבנים האלו. לכן, חייב תמיד "לשחרר" את האבנים מהאנרגיה השלילית שהן יכלו לספוג לפני שמקבלים אותם.

 

בנוסף , האבן מורכבת ממינרלים שהאדם צריך כדי לתת לרקמות שלו את האפשרות להתחדשות . הקשר הקיים בין האבן לאדם מתבצע דרך הנגיעה עם העור, אבל גם בדרך שדה מגנטי שעובר מהאבן לאדם ולהיפך . 

האבנים פועלות על הנפש, על ההתפתחות המנטלית, הרגשית והרוחנית או על התעוררות המודעות. כאשר אדם מחליט לעשות שינוי מסוים בחיים שלו ולפתח הרגלים חדשים. על מנת שזה יצליח, הוא צריך להפעיל שלושה דברים: רצון, מוטיבציה והתמדה. 

ברב המקרים, אחד או יותר מהדברים האלו לא פעילים או כמעט ולא פעילים וזה מביא לכך שפרויקט השינוי לא יצלח. בעזרת 'קוקטייל' תמציות האבנים, אנחנו יכולים לעזור לאדם להפעיל את שלושת הדברים. כל זה יעורר את המודעות לרצונו ולמוטיבציה שלו. כשזה יגיע לנפש שלו, הבן אדם ירצה לקבל טיפול וללכת עם הטיפול עד הסוף. לכן, הוא יסכים לחוות שינויים חיוביים בחיים שלו.

האבן מספקת תמיכה כדי שהאדם יצליח להיפתח בעצמו. בשילוב עימה המודעות של האדם משתנה. האבן מעודדת ומפתחת את המודעות העצמית, משחררת וגורמת לזרימה עם החיים ואת היצירתיות הייחודית שקיימת בכל אחד.

עוד מושג חשוב שמתקשר לאבני החושן: "הצ'אקרות" אלו הם מרכזים אנרגטיים והקשר בין הצ'אקרות לאבנים.

יש שבעה מרכזים אנרגטיים והם נמצאים לאורך כל עמוד השדרה וכל אחד מהם קשור לבלוטה הורמונלית ולאיברים מסוימים. לכל אחת מהצ'אקרות יש צבע אחד. האבן, לפי הצבע שלה מתקשרת למרכז האנרגטי (לצ'אקרה) של אותו צבע . האבנים מתאימות את עצמן לצ'אקרות ועובדות בסינרגיה כדי לאזן אותן. ובמקרים של חוסר איזון בצ'קרות עקב מחלה או זרימת אנרגיה לא תקינה באיבר ששייך לצ'אקרה, הן פועלות כדי לאזן ו/או להבריא אותן.

כמו כן, האבן פועלת גם בגוף ומאזנת את האנרגיה , מאפשרת לו למצוא מחדש את התפקיד שלו .: רפואה עצמית . האבן מבטלת את החסימות , מרגיעה או מחזקת מה שצריך , ללא סכנה או תופעות לוואי .

 

ראשית כל יש להכינן לשימוש. כל אבן מכילה מטעני אנרגיה חיוביים. תוך כדי שימוש או מעבר מיד ליד היא צוברת גם השפעות שליליות. הדבר דומה למטעני החשמל שבגופינו שיש אנשים שמשתמשים בהם רבות. כדי לנקות את האבן ולהחזירה למקורה, יש לטבול אותה במים טהורים ולייבשה בשמש. גם השמש היא מקור אנרגיה שסגולתו בריפוי, כפי שידוע לנו ש'שמש מרפא בכנפיה'.

חשוב להדגיש, שהכוח אינו בידי האבן. היא אומנם השליח והאמצעי, אך כל בעיה בה אנו נתקלים היא למעשה איתות משמיים שעלינו לעשות שינוי – אם באורך חיים, בתזונה נכונה, בהתרחקות ממתחים ולחצים וכיו"ב

דילוג לתוכן