אודות - מרכז סגולה

מרכז סגולה - מרכז לטיפולים אלטרנטיביים בהנהלתה של צילה כהן -  מכיל צוות מטפלים מקצועיים בתחומי רפואה משלימה ורפואת הנפש. מטפלים מתבגרים ובוגרים. משלבים כמה תחומי טיפולי בו זמנית ויוצרים שלמות טיפולית.
צילה כהן, האישה שמאחורי המותג 'קליניקת סגולה' אוצרת בעברה סיפור חיים לא פשוט. סיפור חיים שהוביל אותה למקום בו היא נמצאת היום, וגרם לה להיות מי שהיא היום.

 לפני כעשרים ואחת שנים, הייתה בהריון, "עקב סיבוך שקעתי בתרדמת בקומה למשך חודשיים. במהלך התרדמת ראיתי שמלאכים סגולים מטפלים בי. מאז ועד היום מלווים אותי המלאכים הסגולים בכל אשר אני פונה, ומסייעים לי בריפוי והעצמת מטופלים.
מזה עשרים שנה אני חוקרת, לומדת וקוראת כל חומר ומידע שמגיע ליידי בדרכי בעולם הרוחני, והפכתי למטפלת מוכשרת אשר מתמחה בתחום הכאב, בצורה יוצרת דופן. בעלת יכולת לאתר ולהפיג כאב בעזרת ידיי… עם מלאכים לא מתווכחים".
בואו עוד היום לטיפול במגע מלאכים !!!

צילה באה מעולם ריאליסטי ופרקטי כמהנדסת חשמל, אך לאחר האירוע שחוותה – הבינה כי לא יד המקרה בדבר וכי ייעודה האמיתי יהיה לעזור לאנשים. וכך היה.

ובעניין התאומים – הם נולדו בריאים ושלמים ולאחר שהתגברה על תקופה לא קצרה של חולשה פיזית ושיקום הנפש היא חזרה לביתה, וקראה להם זוהר ועומרי.

לאחר שצברתי יידע רב בתחום ומטפלת במגוון בעיות פיזיות ורגשיות, מומחית בכאב מטפלת בשני תחומים עיקריים:

טיפול במגע:
עיסוי רפואי, מגוון סוגי מסאג', טיפול באבנים חמות, כוסות רוח, נר הופי, רייקי, קוסמטיקה טבעית, ניקוז למפטי, דיקור.

טיפול שילובים (ללא מגע):
טיפולי ביוארגונומי, שילובי מוח אחד, מגע בריאות, פרחי באך, קנסיולוגיה, קריסטלים ואבנים, תזונה , תוספי מזון מיוחדים ע"י פטריות וצמחי מרפא, דמיון מודרך ועוד רבות.

 הידעתם? הצבע הסגול הינו צבע המורכב מהשילוב של 2 צבעי הבסיס – כחול ואדום. ממש כמו 2 הצבעים האלה הצבע הסגול מחבר בין היצרים הפיזיים הבסיסים לבין התודעה.הצבע הסגול משפיע על התודעה שלנו ומייצר פתיחות רוחנית. זהו צבע שמייצג את החיבור לממדים גבוהים יותר של רוחניות. צבע טוב כאשר אנו רוצים לצלול לעומקי המסתורין, החיבור אליו והבנתו. צבע שמייצג את האליטה והראייה מלמעלה של הדברים.

דילוג לתוכן