ביו ארגונומי: רוח, חומר, רגש ונשמה

מהי שיטת ביו ארגונומי, כיצד מאבחנים באמצעות השיטה ואיך מטפלים באמצעות הביו-אנרגיה?
ביו-אנרגיה או בשמה ביו ארגונומי – הינה שיטה המשמשת לאבחון וטיפול שיבושים באנרגיה של האדם. השיטה אינה כרוכה במגע של המטפל והטיפול נעשה על העצמה אנרגטית וטיפול באנרגיה של המטפל במטופל שלא באמצעים פיזיים ולפיכך הטיפול יכול להיעשות גם מרחוק. 

בשיטת ביו-אנרגיה מאבחן המטפל את מצבו האנרגטי של המטופל באמצעות בחינת מצבו האנרגטי בעזרת טכניקת העפעוף בה משתמש המטפל ביכולת של העניים כאיבר רגיש לחוש חסרים באנרגיה בנקודות מסוימות.

לאחר האבחון בשיטת הביו ארגונומי בעזרת העפעוף באמצעות העיניים, המזהה חסרים אנרגטיים, מסייע המטפל למטופל באמצעות זימון של אנרגיה מתאימה המחזירה למטופל את האיזון האנרגטי, משחרר את החסימה ומשיב לגוף את יכולת השיקום הטבעית שלו.

על פי שיטת הביו ארגונומי מקורם של השיבושים האנרגטיים נעוץ בפציעות באיברים כלשהם, פחדים בלתי מודעים של איברים, הפרעות חסימתיות באיברים, טראומות שהוטמעו בגוף ושיבושים באזורי היפתחות איברי הגוף.

"שיטת הביו ארגונומי מסייעת לטפל בבעיות בריאותיות ובחוסר איזון אנרגטי במערכות הגוף השונות כמו לדוגמה במח העצמות, מערכת החיסון, בבלוטות, במערכות הורמונאליות והאנזימתיות, במערכת הנשימה, ומצליחה לסייע בטיפול במחלות ובעיות כמו גידולים סרטניים ושפירים, בכאבים בכלל ובכאבי ראש ומיגרנות בפרט, בהפרעות קשב וליקוי למידה".

דילוג לתוכן